Kommande aktiviteter för Ängelholms FF


Datum Klockslag Ålder Aktivitet Plats
Sön 16/6 09:00 P8 Höganäs BK röd - Ängelholms FF vit Höganäs Sportcenter C-5
09:15 P7 Ängelholms FF - Förslövs IF- Hjärnarps GIF Plan 4
10:00-18:00 P15 ( Eslöv) Minibuss 1och 2
10:00 F9 Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF Skäldervikens IP A-plan 5-manna
10:00 P8 Eskilsminne IF randig - Ängelholms FF blå Västergårds IP 12, 5-manna
10:00 P9 Eskilsminne IF orange - Ängelholms FF blå Harlyckan 3, konstgräs
11:00 F11-12 Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS svart Plan 6
11:00 P11 Ängelholms FF gul - Båstads GIF vit Plan 5
11:15 P12 Ängelholms FF - Munka Ljungby IF blå Plan 4
11:15 P13 Ängelholms FF blå - Skottorps IF Plan 2
13:00 F7-8 Munka Ljungby IF - Ängelholms FF blå Munka IP C-plan 5-manna 1
13:00 P14 Eskilsminne IF randigt - Ängelholms FF gul Västergårds IP 9, konstgräs
13:30 P8 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart Plan 4
14:00 P9 Ängelholms FF vit - Munka Ljungby IF Plan 5
14:15 P15 Eslövs BK - Ängelholms FF Berga IP, naturgräs
15:00 P12 Munka Ljungby IF röd - Ängelholms FF gul Munka IP C-plan 7-manna 1
17:00 F17 Ängelholms FF - Hyllie IK Plan 1
Mån 17/6 17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 1
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
17:30-19:00 F12-13 Träning F12-13 Plan 4
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
17:30-19:00 P11 Träning P11 Plan 5
17:30-19:00 P13 Träning P13 Plan 1
17:30-19:00 P14 Träning P14 Plan 3
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag IP
18:30-20:00 F17 Träning F17 Plan 2
18:30-20:00 P15 Träning P15 Plan 1
19:00-20:30 F15 Träning F15 Plan 3
19:00-20:30 P12 Träning P12 Plan 5
Tis 18/6 17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 1
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
17:30-19:00 F10-11 Träning F10-11 Plan 4
17:30-19:00 F7-8 Träning F7-8 Plan 3
17:30-19:00 F9 Träning F9 Plan 5
17:30-19:00 P10 Träning P10 Plan 6
17:30-19:00 P13 Träning P13 Plan 3
17:30-19:00 P8 Träning P8 Plan 2
17:30-19:00 P9 Träning P9 Plan 2
18:30 P10 Höganäs BK röd - Ängelholms FF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
18:30-20:00 P15 Träning P15 Plan 1
19:00-20:30 P14 Träning P14 Plan 2
Ons 19/6 17:30-19:00 F12-13 Träning F12-13 Plan 1
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
17:30-19:00 P11 Träning P11 Plan 5
17:30-19:00 P6 Träning P6 Plan 4
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag IP
18:30-20:00 F15 Träning F15 Plan 2
18:30-20:00 F17 Träning F17 Plan 2
18:30 P14 Ängelholms FF blå - Råå IF röd Plan 3
19:00 Herrlag Torns IF - Ängelholms FF Tornvallen, Stångby A-plan
19:00-20:30 P12 Träning P12 Plan 5
19:00 P17 Ängelholms FF 2 - Perstorp Bälinge IK Plan 1
Tor 20/6 10:00-18:00 P19 ( Lund) Minibuss 1och 2
17:00-18:30 F10-11 Träning F10-11 Plan 2
17:00-18:30 F9 Träning F9 Plan 2
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
17:00-18:30 P8 Träning P8 Plan 1
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
17:30-19:00 P10 Träning P10 Plan 6
17:30-19:00 P13 Träning P13 Plan 3
17:30-18:30 P17 Träning P17 Klubbstugan gamla IP
17:30-19:00 P7 Träning P7 Plan 4
17:30-19:00 P9 Träning P9 Plan 5
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag IP
18:30-20:00 F15 Träning F15 Plan 2
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 2
19:00-20:30 P12 Träning P12 Plan 5
19:00-20:30 P14 Träning P14 Plan 6
19:00-20:30 P15 Träning P15 Plan 3
19:00 P17 Ängelholms FF 2 - Hittarps IK 2 Plan 1
19:00 P19 Torns IF - Ängelholms FF Tornvallen, Stångby A-plan
Fre 21/6 17:00-18:30 P15 Träning P15 Plan 1
17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 2
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
Lör 22/6 09:00-10:30 Knattar Träning Knattar Plan 1
09:00-10:30 P6 Träning P6 Plan 1
09:30-11:00 P7 Träning P7 Plan 4
Sön 23/6 08:00-16:00 F17 ( Trelleborg) Minibuss 1och 2
11:00 P14 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå Laröds IP D-plan
12:00 F17 Trelleborgs FF - Ängelholms FF Vångavallen, Trelleborg B-plan
14:00 Damlag Skäldervikens IF - Ängelholms FF Skäldervikens IP A-plan
17:00 Damlag Ängelholms FF - Ljungbyheds IF A-Plan
Mån 24/6 17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 1
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
17:30-19:00 F12-13 Träning F12-13 Plan 4
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
17:30-19:00 P11 Träning P11 Plan 5
17:30-19:00 P13 Träning P13 Plan 1
17:30-19:00 P14 Träning P14 Plan 3
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag IP
18:30-20:00 F17 Träning F17 Plan 2
18:30-20:00 P15 Träning P15 Plan 1
19:00-20:30 F15 Träning F15 Plan 3
19:00-20:30 P12 Träning P12 Plan 5
Tis 25/6 17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 1
17:00-18:30 P19 Träning P19 IP.1
17:30-19:00 F10-11 Träning F10-11 Plan 4
17:30-19:00 F7-8 Träning F7-8 Plan 3
17:30-19:00 F9 Träning F9 Plan 5
Loading