Kommande aktiviteter för Ängelholms FF


Datum Klockslag Ålder Aktivitet Plats
Tor 22/2 10:00-11:30 P19 Träning P19 Plan 3
14:00-15:30 P19 Träning P19 Plan 3
17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Plan 3
17:15-18:30 P10 Träning P10 Plan 4
17:15-18:30 P13 Träning P13 Plan 5
18:30-19:45 Damlag Träning Damlag Plan 6
18:30-20:00 F15 Träning F15 Plan 3
18:30-20:00 F17 Träning F17 Valhall
18:30-19:45 P14 Träning P14 Plan 4
18:30-19:45 P15 Träning P15 Plan 5
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 3
19:45-21:00 Rössjöholm Träning Rössjöholm Plan 4
19:45-21:15 Strövelstorp Träning Strövelstorp Plan 6
20:00-21:30 SIF Träning SIF Valhall
Fre 23/2 17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Valhall
17:00-18:30 P15 Träning P15 Plan 5
17:00-18:30 P19 Träning P19 Plan 3
18:30-20:00 Munka IF Träning Munka IF Plan 4
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 6
Lör 24/2 09:30-11:00 F10-11 Träning F10-11 Plan 5
09:30-11:00 F12-13 Träning F12-13 Plan 6
10:0-12:00 SIF Träning SIF Valhall
13:00 Herrlag Ängelholms FF - IFK Hässleholm Plan 3
16:00-18:00 Rössjöholm Träning Rössjöholm Plan 3
Sön 25/2 10:00-11:30 SIF Träning SIF Valhall
11:00 F12-13 Ängelholms FF - Förslövs IF Plan 6
11:00 F17 Ängelholms FF - Eskilsminne IF Plan 3
13:00-15:30 Munka IF Träning Munka IF Plan 4
13:00 P19 Ängelholms FF - Landskrona BoIS Plan 3
Mån 26/2 17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Valhall
17:00-18:30 P17 Träning P17 Plan 3
17:00-18:30 P19 Träning P19 Plan 3
17:15-18:30 F12-13 Träning F12-13 Plan 6
17:15-18:30 P11 Träning P11 Plan 5
17:15-18:30 P12 Träning P12 Plan 4
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag Valhall
18:30-20:00 F15 Träning F15 Plan 3
18:30-20:00 F17 Träning F17 Plan 3
18:30-19:45 P13 Träning P13 Plan 5
18:30-19:45 P14 Träning P14 Plan 6
18:30-20:00 Strövelstorp Träning Strövelstorp Plan 4
19:45-21:15 Salamis Träning Salamis Plan 5
20:00-20:30 Munka IF Träning Munka IF Plan 4
20:00-21:30 SIF Träning SIF Valhall
20:30-21:15 Munka IF Träning Munka IF Plan 3
21:15-21:30 Munka IF Träning Munka IF Plan 3
Tis 27/2 17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Plan 3
17:00-18:30 P19 Träning P19 Plan 6
17:15-18:30 F10-11 Träning F10-11 Plan 5
17:15-18:30 P10 Träning P10 Plan 4
18:30-20:00 P14 Träning P14 Plan 3
18:30-20:00 P15 Träning P15 Plan 3
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 5
19:00-20:30 SIF Träning SIF Valhall
19:45-21:15 Strövelstorp Träning Strövelstorp Plan 6
19:45-21:15 Vegeholm Träning Vegeholm Plan 4
Ons 28/2 17:15-18:30 F12-13 Träning F12-13 Plan 6
17:15-18:30 P11 Träning P11 Plan 3
17:15-18:30 P12 Träning P12 Plan 4
17:15-18:30 P6 Träning P6 Plan 5
17:30-18:30 F17 Träning F17 ÄFF-stugan
18:00-21:00 Spelformsutbildning 7-7 Klubbstugan gamla IP
18:30-20:00 Damlag Träning Damlag Plan 3
18:30-19:45 F15 Träning F15 Plan 5
18:30-19:45 F17 Träning F17 Plan 6
18:30-19:45 P13 Träning P13 Plan 4
19:45-20:30 Munka IF Träning Munka IF Plan 6
19:45-21:15 Salamis Träning Salamis Plan 5
19:45-20:15 Strövelstorp Träning Strövelstorp Plan 4
20:00-21:30 SIF Träning SIF Valhall
20:30-21:15 Munka IF Träning Munka IF Plan 3
21:15-21:30 Munka IF Träning Munka IF Plan 3
Tor 29/2 07:00-15:00 Roar endast 1 buss ( Lund) Minibuss 1och 2
17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Plan 3
17:00-18:30 P19 Träning P19 Plan 6
17:15-18:30 P10 Träning P10 Plan 4
17:15-18:30 P13 Träning P13 Plan 5
17:30-18:15 P15 spelarmöte Klubbstugan gamla IP
18:30-19:45 Damlag Träning Damlag Plan 6
18:30-20:00 F15 Träning F15 Plan 3
18:30-20:00 F17 Träning F17 Valhall
18:30-19:45 P14 Träning P14 Plan 4
18:30-19:45 P15 Träning P15 Plan 5
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 3
19:45-21:00 Rössjöholm Träning Rössjöholm Plan 4
19:45-21:15 Strövelstorp Träning Strövelstorp Plan 6
20:00-21:30 SIF Träning SIF Valhall
Fre 1/3 17:00-18:30 Herrlag Träning Herrlag Valhall
17:00-18:30 P15 Träning P15 Plan 5
17:00-18:30 P19 Träning P19 Plan 3
18:30-20:00 P17 Träning P17 Plan 6
Lör 2/3 08:00-16:00 P19 ( Mjällby) Minibuss 1och 2
09:00-17:00 Herrar ( Hässleholm) Minibuss 1och 2
09:30-11:00 F10-11 Träning F10-11 Plan 5
09:30-11:00 F12-13 Träning F12-13 Plan 6
11:00 F12-13 Ängelholms FF - Munka IF Plan 6
12:30 P12 Ängelholms FF - Högaborgs BK Plan 6
13:00 P19 Mjällby AIF - Ängelholms FF Strandvallen
Loading