Välj filtrering nedan och klicka på VISA. Maximalt 1000 händelser behandlas.
Välj datum:
till 

Använd Ctrl+Click för flera val:

Datum Klockslag Händelse Ålder Aktivitet Speltid Plats Spelform
2020-06-05 18:30 F12 Sydvästra B, vår F2008-2009:7m Askeröds IF - Södra Sandby IF blå 3 X 20 Askeröds IP B-plan 7-manna 1 Halv plan
19:00 F15 Sydvästra C, vår F2004-2005 Södra Sandby IF - IFK Klagshamn 2 X 45 Gräsplan 3 Hel plan
2020-06-06 10:00 Träningsmatch F2012-2013:5m SSIF 1 - Askeröds IF 1 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
11:00 Träningsmatch F2012-2013:5m SSIF 2 - Askeröds IF 2 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
11:30 P12 Sydvästra C1, vår P2008-2009:7m Linero IF grön - Södra Sandby IF 3 X 20 Linero IP A-plan 7-manna A Halv plan
2020-06-07 F10 Sydvästra B, vår F2010-2011:7m Trelleborgs FF blå - Södra Sandby IF 3 X 20 Halv plan
P10 Sydvästra C1, vår P2010-2011:7m IF Lödde gul - Södra Sandby IF blå 3 X 20 Halv plan
09:30 P10 Sydvästra B1, vår P2010-2011:7m Bjärreds IF vit - Södra Sandby IF vit 3 X 20 Borgeby IP B-plan 7-manna 2 Halv plan
10:00 F14 Sydvästra C, vår F2006-2007:9m Södra Sandby IF - Lunds BK 3 X 25 Gräsplan 3 Hel plan
10:00 P9 Sydvästra C2, vår P2010-2011:5m Södra Sandby IF - Linero IF vit 3 X 15 konstgräset 1/4 plan
11:00 P16 Skåneserie B, vår P2004 Lilla Torg FF - Södra Sandby IF 2 X 45 Mariedals IP A-plan Hel plan
2020-06-08 17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
2020-06-09 17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 3 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-10 17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
2020-06-11 17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 3 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-12 19:00 F12 Sydvästra B, vår F2008-2009:7m Södra Sandby IF blå - Borgeby FK 3 X 20 Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-13 10:00 P9 Sydvästra C2, vår P2010-2011:5m Åkarps IF 3 - Södra Sandby IF 3 X 15 Åkarps IP B-plan 5-manna 1 1/4 plan
10:00 P10 Sydvästra C1, vår P2010-2011:7m Södra Sandby IF blå - Dösjöbro IF röd 3 X 20 Gräsplan 3 Halv plan
10:00 Träningsmatch P2012-2013:5m SSIF 1 - Sjöbo IF 1 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
10:00 Träningsmatch P2012-2013:5m SSIF 2 - Sjöbo IF 2 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
10:45 Träningsmatch P2012-2013:5m SSIF 2 - Sjöbo IF 1 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
10:45 Träningsmatch P2012-2013:5m SSIF 1 - Sjöbo IF 2 3 X 10 konstgräset 1/4 plan
11:30 F10 Sydvästra B, vår F2010-2011:7m Södra Sandby IF - Bara GoIF röd 3 X 20 Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-14 F17 2020 - Södra Götaland F2004-2005 Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF 2 X 45 Västergårds IP 11 Hel plan
10:00 P12 Sydvästra C1, vår P2008-2009:7m Södra Sandby IF - Lunds FF grön 3 X 20 Gräsplan 3 Halv plan
11:30 F12 Sydvästra C2, vår F2008-2009:7m Linero IF vit - Södra Sandby IF vit 3 X 20 Linero IP A-plan 7-manna A Halv plan
11:30 P10 Sydvästra B1, vår P2010-2011:7m Södra Sandby IF vit - Trollenäs IF 3 X 20 Gräsplan 3 Halv plan
12:30 F14 Sydvästra C, vår F2006-2007:9m Oxie SK - Södra Sandby IF 3 X 25 Oxievångs IP, konstgräs 9-manna Hel plan
13:00 P16 Skåneserie B, vår P2004 Södra Sandby IF - Nosaby IF 2 X 45 Sandbyvallen Hel plan
14:00 F13 Sydvästra C2, vår F2006-2007:9m Lunds BK blå - Södra Sandby IF 3 X 25 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna Hel plan
2020-06-15 17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00 P15 Sydvästra B, vår P2005 Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå 2 X 40 Sandbyvallen Hel plan
2020-06-16 17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 3 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-17 17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00-20:30 Egen aktivitet internmatch STU P15 Sandbyvallen Hel plan
19:00 DA Div.2 Södra Götaland Dam Senior Uppåkra IF - Södra Sandby IF 2 X 45 Uppåkravallen A-Plan Hel plan
2020-06-18 17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Hel plan
17:30-19:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Hel plan
17:30-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom konstgräset Hel plan
19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 3 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 2 Halv plan
19:00-21:00 Träning TR-ungdom Träning TR-ungdom Gräsplan 3 Halv plan
2020-06-21 14:00 F17 2020 - Södra Götaland F2004-2005 Södra Sandby IF - IFK Kalmar 2 X 45 Sandbyvallen Hel plan
2020-06-23 19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 2 Halv plan
2020-06-25 19:00-20:30 Träning TR-dam Träning TR-dam Gräsplan 2 Halv plan
2020-06-27 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Dam Senior Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK 2 X 45 Sandbyvallen Hel plan
2019 © Efkon AB - All rights reserved.
Loading