Välj filtrering nedan och klicka på VISA. Maximalt 1000 händelser behandlas.
Välj datum:
till 

Använd Ctrl+Click för flera val:

Datum Klockslag Händelse Ålder Aktivitet Speltid Plats Spelform Domare
2020-09-27 11:00-19:00 Egen aktivitet Damlag, kontakt Håkan Magnusson Minibuss 1och 2 Hel plan
11:00 F12 Nordvästra B, höst F12 Ängelholms FF blå - Västra Karups IF 3 X 20 Plan 3 Hel plan Tilda Bengtsson (073-8341949)
11:00 F12 Nordvästra C, höst F12 Ängelholms FF gul - Mörarps IF 3 X 20 Plan 6 Hel plan Emma Holmberg (070-7922137)
Ebba Hellkvist Maas (0708-505 998)
11:00 P11 Nordvästra A1, höst P11 Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF vit 3 X 20 Plan 5 Hel plan Emil Törnros (0727-240 179)
Colin Abrahamsson (0720-146 288)
11:00 P12 Nordvästra A, höst P12 Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul 3 X 20 Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1 Hel plan
11:00 P9 Nordvästra C1, höst P9 Ängelholms FF svart - Klippans FF 3 X 15 Plan 4 Hel plan Emil Göransson (073-3979833)
12:00 P15 Skåneserie A, höst P15 BK Höllviken - Ängelholms FF 2 X 45 Höllvikens IP plan 3 Hel plan
13:00 P9 Nordvästra B1, höst P9 Ängelholms FF gul - Brunnby FF röd 3 X 15 Plan 5 Hel plan Mariline Lejon-Lambert (0767-991 994)
14:00 DA Div.3 Nordvästra Dam Torns IF - Ängelholms FF 2 X 45 Tornvallen, Stångby A-plan Hel plan
14:00 F11 Nordvästra, höst F10-11 Ängelholms FF - IK Wormo 3 X 25 Plan 6 Hel plan Nellie Bengtsson (073-8340278)
14:00 F14 Nordvästra A, höst F13 Ängelholms FF - Svalövs BK/Röstånga IS 3 X 25 Plan 3 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
14:00 P10 Nordvästra B2, höst P10 Ängelholms FF vit - Kullavägens BK blå 3 X 20 Plan 4 Hel plan Tilda Bengtsson (073-8341949)
14:00 P13 Nordvästra B1, höst P13 Ängelholms FF - Helsingborgs IF blå 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
14:00 P14 Nordvästra B2, höst P14 Kågeröds BoIF - Ängelholms FF gul 3 X 25 Brahevallen A-plan 9-manna Hel plan
14:00 Träningsmatch P19 Ängelholms FF - Eskilsminne IF
P19 A-slutspel
2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2020-09-28 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
18:30-20:00 Träning P12 Träning P12 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Halv plan
2020-09-29 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:45 P14 Nordvästra B1, höst P14 Ängelholms FF blå - Båstads GoIF 3 X 25 Plan 3 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
2020-09-30 17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F12 Träning F12 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Hel plan
2020-10-02 15:00-23:00 Egen aktivitet P17 kontakt Calle Paulsson Minibuss 1och 2 Hel plan
2020-10-03 09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
10:00 P8 Nordvästra grp.1 (höst) P8 Båstads GIF - Ängelholms FF blå 3 X 15 Örebäcksstadion 5-manna 1 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra B1, höst P14 Förslövs IF/Västra Karups IF - Ängelholms FF blå 3 X 25 Bjärevallen A-plan 9-manna Hel plan
11:00 Träningsmatch P16 Ängelholms FF - Helsingborgs IF
P16,B-slutspel
2 X 45 Plan 2 Hel plan
11:30 F12 Nordvästra C, höst F12 Vikens IK blå - Ängelholms FF gul 3 X 20 Vikvalla B-plan 7-manna 1 Hel plan
11:30 F13 Nordvästra B, höst F13 Ängelholms FF - Eskilsminne IF blå 3 X 25 Plan 3 Hel plan Jonna Grankvist (073-383 58 02)
11:30 F8 Nordvästra, höst F7-8 Ängelholms FF - Råå IF blå 3 X 15 Plan 5 Hel plan Tilde Alling (0760-091 360)
11:30 P11 Nordvästra B2, höst P11 Ängelholms FF gul - Helsingborg Östra IF 1 3 X 20 Plan 6 Hel plan Mariline Lejon-Lambert (0767-991 994)
11:30 P12 Nordvästra B1, höst P12 Helsingborg City FC - Ängelholms FF blå 3 X 20 Filborna IP konstgräs Hel plan
12:00 P9 Nordvästra B3, höst P9 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF vit 3 X 15 Västergårds IP 12, 5-manna Hel plan
13:00 P9 Nordvästra B2, höst P9 Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF röd 3 X 15 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1 Hel plan
14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2020 A-lag Ullareds IK - Ängelholms FF 2 X 45 Hedevi 1 Hel plan
14:00 F15 Skåne, höst F15 Borgeby FK vit - Ängelholms FF 2 X 40 Borgeby IP B-plan Hel plan
15:00 DA Div.3 Nordvästra Dam Ängelholms FF - Helsingborgs FF 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2020-10-04 09:00 F10 Nordvästra B, höst F10-11 Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF 3 X 25 Bållevi A-plan 7-manna 2 Hel plan
09:15 P8 Nordvästra grp.3 (höst) P8 Klippans FF - Ängelholms FF gul 3 X 15 Åbyvallen, Klippan B-plan 5-manna 2 Hel plan
10:00 P12 Nordvästra A, höst P12 Hittarps IK blå - Ängelholms FF gul 3 X 20 Laröds IP E-plan, 7-manna Hel plan
10:00 P8 Nordvästra grp.2 (höst) P8 Vikens IK - Ängelholms FF röd 3 X 15 Vikvalla D-plan Hel plan
11:00 F11 Nordvästra, höst F10-11 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF 3 X 25 Västergårds IP 6, 7-manna Hel plan
11:00 F14 Nordvästra A, höst F13 Fortuna FF - Ängelholms FF 3 X 25 Örbyvallen A-plan Hel plan
11:00 P10 Nordvästra B1, höst P10 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå 3 X 20 Plan 4 Hel plan Abbe Svoren (076-0475255)
11:00 P9 Nordvästra C1, höst P9 Åstorps FF blå - Ängelholms FF svart 3 X 15 Bjärshögs IP Konstgräs Hel plan
12:00-20:00 Egen aktivitet P19. Kontakt Markus Tilly Minibuss 1och 2 Hel plan
13:00 P13 Nordvästra B1, höst P13 Ramlösa Södra IF svart - Ängelholms FF 3 X 25 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2 Hel plan
13:00 P9 Nordvästra B1, höst P9 Bjuvstorps FF svart - Ängelholms FF blå 3 X 15 Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna Hel plan
14:00 P14 Nordvästra B2, höst P14 Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF 3 X 25 Plan 2 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
14:00 P15 Skåneserie A, höst P15 Ängelholms FF - IF Lödde 1 2 X 45 Plan 3 Hel plan Förbundsdomare ()
2020-10-05 17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
2020-10-10 08:30-16:30 Egen aktivitet Kontakt Magnus Landgren Minibuss 1och 2 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
10:00 P10 Nordvästra B3, höst P10 Gantofta IF blå - Ängelholms FF blå 3 X 20 Stendösvallen A-plan 7-manna 1 Hel plan
10:00 P10 Nordvästra B2, höst P10 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF vit 3 X 20 Västergårds IP 2, 7-manna Hel plan
11:30 F10 Nordvästra B, höst F10-11 Ängelholms FF - Vikens IK vit 3 X 25 Plan 6 Hel plan Ellinor Belulaj (076-304 69 99)
11:30 P12 Nordvästra A, höst P12 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå 3 X 20 Plan 5 Hel plan Karin Kohdaida ()
11:30 P9 Nordvästra B1, höst P9 Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul 3 X 15 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs Hel plan
12:00 P14 Nordvästra B2, höst P14 Bjuvstorps FF/Billesholms GIF gul - Ängelholms FF gul 3 X 25 Hedvalla, Bjuv B-plan 9-manna Hel plan
12:00 Träningsmatch P17 Ängelholms FF - Falkenbergs FF
P17 Fortsättningsserie C
2 X 45 Plan 3 Hel plan
14:00 F12 Nordvästra B, höst F12 Ängelholms FF blå - Vejby IF 3 X 20 Plan 6 Hel plan Tilde Alling (0760-091 360)
14:00 P9 Nordvästra C1, höst P9 Ängelholms FF svart - Förslövs IF 3 X 15 Plan 5 Hel plan Filipha Stifors (072-3760880)
16:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2020 A-lag Ängelholms FF - Vinbergs IF 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2020-10-11 11:00 F12 Nordvästra C, höst F12 Ängelholms FF gul - IF Lödde 3 X 20 Plan 6 Hel plan Måns Andersson (0702-856 441)
11:00 P11 Nordvästra A1, höst P11 Åstorps FF vit - Ängelholms FF blå 3 X 20 Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1 Hel plan
11:00 P9 Nordvästra B3, höst P9 Ängelholms FF vit - Helsingborg Östra IF 3 X 15 Plan 4 Hel plan Maja Andersson (073-100 41 22)
11:00 P9 Nordvästra B1, höst P9 Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå 3 X 15 Plan 5 Hel plan Nellie Bengtsson (073-8340278)
13:00 P11 Nordvästra B2, höst P11 Höganäs BK röd - Ängelholms FF gul 3 X 20 Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna Hel plan
14:00 F11 Nordvästra, höst F10-11 Ängelholms FF - Jonstorps IF FK 3 X 25 Plan 6 Hel plan Agnes Lundwall (070-204 04 85)
14:00 P13 Nordvästra B1, höst P13 Ängelholms FF - Helsingborg City FC 3 X 25 Plan 2 Hel plan Melker Tågsjö (079-3359222)
14:00 P9 Nordvästra B2, höst P9 Ängelholms FF röd - Råå IF blåvit 3 X 15 Plan 5 Hel plan Emma Holmberg (070-7922137)
15:00 P15 Skåneserie A, höst P15 Trelleborgs FF vit - Ängelholms FF 2 X 45 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs Hel plan
15:00 Träningsmatch P19 Ängelholms FF - Lunds BK
P19 A-slutspel
2 X 45 A-Plan Hel plan
16:00 P14 Nordvästra B1, höst P14 Ängelholms FF blå - Laholms FK 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
2020-10-12 17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
2020-10-14 18:00-20:30 Egen aktivitet Utbildning Grönt kort Klubbstugan gamla IP Hel plan
2020-10-17 09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
11:00 P15 Skåneserie A, höst P15 Ängelholms FF - GIF Nike 2 X 45 Plan 3 Hel plan Förbundsdomare ()
2020-10-18 14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2020 A-lag Eslövs BK - Ängelholms FF 2 X 45 Ekevalla IP, Eslöv A-plan Hel plan
2020-10-19 17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
2020-10-21 18:00-19:45 Egen aktivitet Utbildning spelform 5-5 Klubbstugan gamla IP Hel plan
2020-10-24 09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
10:00 Träningsmatch P12 Ängelholms FF - Helsingborgs IF 1 X 150 Plan 2 Hel plan
2020-10-26 09:00-13:00 Träning SIF Träning SIF Plan 5 Hel plan
09:00-13:00 Träning SIF Träning SIF Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
2020-10-27 09:00-13:00 Träning SIF Träning SIF Plan 5 Hel plan
09:00-13:00 Träning SIF Träning SIF Plan 6 Hel plan
2019 © Efkon AB - All rights reserved.
Loading