Välj filtrering nedan och klicka på VISA. Maximalt 1000 händelser behandlas.
Välj datum:
till 

Använd Ctrl+Click för flera val:

Datum Klockslag Händelse Ålder Aktivitet Speltid Plats Spelform Domare
2020-06-05 16:00-17:30 Träning F12 Träning F12 Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
18:00 P12 Nordvästra B1, vår P12 Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart - Ängelholms FF blå 3 X 20 Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-06 09:00-10:30 Träning Flickor 2013-2016 Träning Flickor 2013-2016 Plan 3 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P7 Träning P7 Plan 2 Hel plan
09:30-11:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 6 Hel plan
09:30-11:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 5 Hel plan
09:30-11:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
10:00 P11 Nordvästra B1, vår P11 Höganäs BK blå - Ängelholms FF blå 3 X 20 Höganäs Sportcenter Plan Mitt Hel plan
10:30 P9 Nordvästra B1, vår P9 Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF blå 3 X 15 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna Hel plan
11:00 F12 Nordvästra B, vår F12 Ängelholms FF blå - IF Lödde 3 X 20 Plan 6 Hel plan Hanna Johansson (070-821 99 47)
11:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå 3 X 20 Plan 5 Hel plan Bella Svensson (070-580 88 10)
11:00 P14 Nordvästra B2, vår P14 Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF gul 3 X 25 Hedens IP, Helsingborg plan 5 Hel plan
11:00 P15 Skåneserie A, vår P15 IF Lödde 1 - Ängelholms FF 2 X 45 Tolvans IP B-plan Hel plan
13:00 P10 Nordvästra B3, vår P10 Stattena IF blå - Ängelholms FF blå 3 X 20 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2 Hel plan
13:30 F14 Nordvästra A, vår F13 Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul 3 X 25 Plan 2 Hel plan Ella Deltin (072-177 75 94)
2020-06-07 09:00 F9 Nordvästra C, vår F7-8 Båstads GIF - Ängelholms FF 3 X 15 Örebäcksvallen A-plan 5-manna 1 Hel plan
10:00 F10 Nordvästra B, vår F10-11 Ängelholms FF - Vikens IK blå 3 X 20 Plan 5 Hel plan Hanna Johansson (070-821 99 47)
10:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF röd 3 X 20 Plan 4 Hel plan Ella Deltin (072-177 75 94)
10:00 P9 Nordvästra B1, vår P9 Höganäs BK blå - Ängelholms FF gul 3 X 15 Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna Hel plan
10:00 P9 Nordvästra B2, vår P9 Ängelholms FF röd - Perstorp Bälinge IK 3 X 15 Plan 6 Hel plan Jonna Grankvist (073-383 58 02)
11:00 P11 Nordvästra B2, vår P11 Hyllinge GIF - Ängelholms FF gul 3 X 20 Hyllinge IP B-plan 7-manna 1 Hel plan
13:00 F13 Nordvästra A, vår F13 Ängelholms FF - Höganäs BK röd 3 X 25 Plan 2 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
13:00 P12 Nordvästra A, vår P12 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF vit 3 X 20 Plan 6 Hel plan Hanna Johansson (070-821 99 47)
13:00 P14 Nordvästra B1, vår P14 Ängelholms FF blå - Förslövs IF/Västra Karups IF 3 X 25 Plan 3 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
13:30-16:30 Egen aktivitet Barnkalas Marie Svahn ÄFF-stugan Hel plan
14:30 Träningsmatch P17 Ängelholms FF - Bjärred 2 X 45 Plan 3 Hel plan Förbundsdomare ()
15:00-17:00 Egen aktivitet Barnkalas Marie Svahn Plan 4 Hel plan
15:30 P13 Nordvästra B1, vår P13 Ängelholms FF - Vejby IF 3 X 25 Plan 2 Hel plan Elias Nordén (070-329 86 15)
17:00 F16 Skåne, vår F15 Ängelholms FF - FC Hessleholm 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
2020-06-08 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:00-21:00 Egen aktivitet P19 Klubbstugan gamla IP Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P12 Träning P12 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-09 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-10 17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F12 Träning F12 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Hel plan
2020-06-11 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-12 16:00-17:30 Träning F12 Träning F12 Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
18:30 P13 Nordvästra B1, vår P13 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF 3 X 25 Kullaparken B-plan 9-manna Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-13 09:00-10:30 Träning Flickor 2013-2016 Träning Flickor 2013-2016 Plan 2 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 6 Hel plan
09:30-11:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 3 Hel plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 2 Halv plan
10:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Höganäs BK blå - Ängelholms FF vit 3 X 20 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna Hel plan
10:00 P12 Nordvästra A, vår P12 Borstahusens BK blå - Ängelholms FF gul 3 X 20 Ulkavallen IP B-plan 7-manna Hel plan
10:00 Träningsmatch P8 Ängelholms FF - Munka. Strövelstorp
Sammandrag
1 X 120 Plan 4 Hel plan Filipha Stifors (072-3760880)
10:00 Träningsmatch P8 Ängelholms FF - Munka, Strövelstorp
Sammandrag
1 X 120 Plan 5 Halv plan Filipha Stifors (072-3760880)
10:00 P9 Nordvästra B2, vår P9 Råå IF blåvit - Ängelholms FF röd 3 X 15 Råå IP C-plan 5-manna Hel plan
10:30 P10 Nordvästra B1, vår P10 Båstads GIF - Ängelholms FF gul 3 X 20 Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1 Hel plan
11:00 Träningsmatch P13 Ängelholms FF - IK Wormo 3 X 25 Plan 3 Hel plan
13:00 P17 Div.1 2020 - Region 1 P17 Eskilsminne IF - Ängelholms FF 2 X 45 Västergårds IP 11 Hel plan
13:30 P11 Nordvästra B1, vår P11 Ängelholms FF blå - Skäldervikens IF vit 3 X 20 Plan 6 Hel plan Hanna Johansson (070-821 99 47)
13:30 P14 Nordvästra B2, vår P14 Ängelholms FF gul - Bjuvstorps FF/Billesholms GIF gul 3 X 25 Plan 2 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
13:30 P9 Nordvästra B1, vår P9 Ängelholms FF blå - Höganäs BK blå 3 X 15 Plan 4 Hel plan Ellinor Belulaj (076-304 69 99)
2020-06-14 Div 2 Västra Götaland, herr 2020 A-lag IS Halmia - Ängelholms FF 2 X 45 Örjans Vall Hel plan
10:00 P11 Nordvästra B2, vår P11 Ängelholms FF gul - Höganäs BK röd 3 X 20 Plan 5 Hel plan Emanuel Nordén (072-5243160)
10:00 P9 Nordvästra B3, vår P9 Ängelholms FF vit - Råå IF orange 3 X 15 Plan 4 Hel plan Alicia Charlesson (072-887 86 97)
11:00 Träningsmatch F12 Ängelholms FF - Hittarps IK 3 X 20 Plan 6 Hel plan Nellie Bengtsson (073-8340278)
11:30 F12 Nordvästra B, vår F12 Vejby IF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Vejby IP 7-manna Hel plan
12:00 F10 Nordvästra B, vår F10-11 IK Wormo - Ängelholms FF 3 X 20 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1 Hel plan
12:00 F16 Skåne, vår F15 Eskilsminne IF - Ängelholms FF 2 X 45 Västergårds IP 7, konstgräs Hel plan
13:00 P10 Nordvästra B3, vår P10 Ängelholms FF blå - Hittarps IK vit 3 X 20 Plan 4 Hel plan Karin Kohdaida ()
13:00 P12 Nordvästra B1, vår P12 Ängelholms FF blå - Helsingborg City FC 3 X 20 Plan 6 Hel plan Nellie Bengtsson (073-8340278)
Tilda Bengtsson (073-8341949)
13:00 P15 Skåneserie A, vår P15 Ängelholms FF - Trelleborgs FF vit 2 X 45 Plan 3 Hel plan Förbundsdomare ()
13:00 P19 Div.1 2020 - Region 1 P19 Ängelholms FF - Kristianstad FC 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
13:00 P9 Nordvästra B1, vår P9 Ängelholms FF gul - Båstads GIF 3 X 15 Plan 5 Hel plan Calle Renström (076-7925511)
15:00 F14 Nordvästra A, vår F13 Västra Karups IF/Västra Karups FK - Ängelholms FF 3 X 25 Västra Karups IP A-plan 9-manna Hel plan
16:00 P14 Nordvästra B1, vår P14 Laholms FK - Ängelholms FF blå 3 X 25 Glänninge Park B Hel plan
2020-06-15 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:00-21:00 Egen aktivitet P19 Klubbstugan gamla IP Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P12 Träning P12 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-16 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-17 17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F12 Träning F12 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Hel plan
19:00 P16 Nationell Grupp 2 P16 Ängelholms FF - GAIS 2 X 45 Plan 1 Hel plan
2020-06-18 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-19 16:00-17:30 Träning F12 Träning F12 Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-20 09:00-10:30 Träning Flickor 2013-2016 Träning Flickor 2013-2016 Plan 3 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 6 Hel plan
09:30-11:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 5 Hel plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 2 Hel plan
09:30-11:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
2020-06-21 11:00 F14 Nordvästra A, vår F13 Ängelholms FF - Hittarps IK 3 X 25 Plan 2 Hel plan Isak Lindelöv (076-338 87 11)
12:00 F13 Nordvästra A, vår F13 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF 3 X 25 Västergårds IP 3, 9-manna Hel plan
13:00 DA Div.3 Nordvästra Dam Asmundtorps IF - Ängelholms FF 2 X 45 Asmundtorps IP A-plan Hel plan
13:30 P13 Nordvästra B1, vår P13 Ängelholms FF - Eskilsminne IF blå 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
14:00 P16 Nationell Grupp 2 P16 Helsingborgs IF - Ängelholms FF 2 X 45 Olympiafältet Plan 8 Hel plan
14:00 P17 Div.1 2020 - Region 1 P17 Ängelholms FF - Kulladals FF 2 X 45 Plan 3 Hel plan
2020-06-22 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:00-21:00 Egen aktivitet P19 Klubbstugan gamla IP Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P12 Träning P12 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-23 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:00 Träningsmatch F12 Ängelholms FF - Vikens IF 3 X 20 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-24 17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:00 P17 Div.1 2020 - Region 1 P17 Landskrona BoIS - Ängelholms FF 2 X 45 Landskrona IP C-plan Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F12 Träning F12 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Hel plan
19:00 P16 Nationell Grupp 2 P16 Ängelholms FF - Lunds BK 2 X 45 Plan 1 Hel plan
19:00 P19 Div.1 2020 - Region 1 P19 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 2 X 45 A-Plan Hel plan
2020-06-25 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-26 16:00-17:30 Träning F12 Träning F12 Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-27 09:00-10:30 Träning Flickor 2013-2016 Träning Flickor 2013-2016 Plan 3 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 6 Hel plan
09:30-11:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 5 Hel plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 2 Hel plan
09:30-11:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
2020-06-28 15:00 P19 Div.1 2020 - Region 1 P19 Laholms FK - Ängelholms FF 2 X 45 Glänninge Park A Hel plan
2020-06-29 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F12 Träning F12 Plan 4 Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P12 Träning P12 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-06-30 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-07-01 17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP.1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F12 Träning F12 Plan 3 Halv plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 2 Hel plan
2020-07-02 17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 6 Hel plan
18:30-20:00 Träning Dam Träning Dam IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F13 Träning F13 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning P13 Träning P13 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-07-03 16:00-17:30 Träning F12 Träning F12 Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning A-lag Träning A-lag IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P16 Träning P16 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 3 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2020-07-04 09:00-10:30 Träning Flickor 2013-2016 Träning Flickor 2013-2016 Plan 3 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar 14 Träning Knattar 14 Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning Knattar 15-16 Träning Knattar 15-16 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 6 Hel plan
09:30-11:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 5 Hel plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 2 Hel plan
09:30-11:00 Träning P8 Träning P8 Plan 4 Hel plan
2019 © Efkon AB - All rights reserved.
Loading