Välj filtrering nedan och klicka på VISA. Maximalt 1000 händelser behandlas.
Välj datum:
till 

Använd Ctrl+Click för flera val:

Datum Klockslag Händelse Ålder Aktivitet Speltid Plats Spelform Domare
2024-05-25 09:00-10:30 Träning Knattar Träning Knattar Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P6 Träning P6 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
09:30 P9 Nordvästra gul, vår P9 Strövelstorps GoIF - Ängelholms FF vit 3 X 15 Strövelstorps IP A-plan 5-manna 1 Hel plan
10:00 F11 Nordvästra C1, vår F10-11 Billesholms IK - Ängelholms FF 3 X 20 Norrlyckan A-plan 7-manna 1 Hel plan
10:00 P10 Nordvästra C2, vår P10 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF röd 3 X 20 Kullaparken B-Plan 7-manna 1 Hel plan
11:00 F12 Nordvästra C1, vår F11-12 Klippans Förenade FF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 2 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra C2, vår P14 Högaborgs BK - Ängelholms FF gul 3 X 25 Västergårds IP 3, 9-manna Hel plan
11:00 P15 Skåneserie C, vår P15 Ängelholms FF - Vellinge IF 2 X 40 Plan 2 Hel plan Förbundsdomare ()
11:15 F9 Nordvästra gul, vår F9 Ängelholms FF - Helsingborgs IF 3 X 20 Plan 5 Hel plan Tim Gertsson (079-334 93 36)
11:15 P10 Nordvästra B2, vår P10 Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF gul 3 X 20 Plan 4 Hel plan Erik Lundblad (070-228 77 21)
11:15 P12 Nordvästra C1, vår P12 Ängelholms FF gul - Vejby IF blå 3 X 20 Plan 6 Hel plan Innocent Nkurunziza (076-0339664)
2024-05-26 09:00-17:00 Egen aktivitet P19 ( Karlshamn) Minibuss 1och 2 Hel plan
10:00 P10 Nordvästra C1, vår P10 Båstads GIF svart - Ängelholms FF gul 3 X 20 Örebäcksstadion 7-manna 2 Hel plan
10:00 P9 Nordvästra blå, vår P9 Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF gul 3 X 15 Skäldervikens IP A-plan 5-manna Hel plan
11:00 F12 Nordvästra B, vår F11-12 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart 3 X 20 Plan 6 Hel plan Algot Svensson (070-8684855)
11:00 Träningsmatch P7 Ängelholms FF - Helsingborgs IF
Träningsmatch
1 X 120 Plan 4 Hel plan
11:00 P9 Nordvästra röd, vår P9 Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK 3 X 15 Plan 5 Hel plan Malte Svorén (076-025 42 55)
12:00 P11 Nordvästra C1, vår P11 Ekets GoIF - Ängelholms FF gul 3 X 20 Ryavallen C-plan 7-manna 1 Hel plan
13:00 P12 Nordvästra C2, vår P12 Brunnby FF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Brunnbyvallen B-plan 7-manna 1 (stor) Hel plan
13:00 P19 Div.1 2024 - Region 1 P19 IFK Karlshamn - Ängelholms FF 2 X 45 Vägga IP 1 Hel plan
14:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Ängelholms FF vit - Eskilsminne IF nord 3 X 20 Plan 6 Hel plan Olivia Nilsson (076-3258302)
14:00 P11 Nordvästra C2, vår P11 Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF blå 3 X 20 Plan 4 Hel plan Lorent Selaci (073-5997445)
14:00 P13 Nordvästra B1, vår P13 Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF blå 3 X 25 Skäldervikens IP B-plan 9-manna Hel plan
14:00 P14 Nordvästra B, vår P14 Fortuna FF svart - Ängelholms FF vit 3 X 25 Örbyvallen A-plan 9-manna Hel plan
14:00 Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår P17 Ängelholms FF 2 - Hässleholms IF 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
2024-05-27 17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 1 Halv plan
17:30-19:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Hel plan
17:30-19:30 Träning Sisters cup Träning Sisters cup ÄFF-stugan Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Halv plan
19:00-20:30 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
19:00 Ettan Södra, herr 2024 Herrlag Jönköpings Södra IF - Ängelholms FF 2 X 45 Stadsparksvallen, Jönköping Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2024-05-28 15:00-23:00 Egen aktivitet F15 ( Malmö) Minibuss 1och 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning F9 Träning F9 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 2 Halv plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 2 Halv plan
19:00 Träningsmatch Damlag Ängelholms FF - IFK Knislinge
Damer B div 3
2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
19:00 F16 Norra, vår F15 Ängelholms FF - Västra Karups FK/Västra Karups IF (F17) 3 X 25 Plan 3 Hel plan
19:00 P13 Nordvästra B1, vår P13 Ängelholms FF blå - Vejby IF orange 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 5 Hel plan
2024-05-29 17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 6 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P6 Träning P6 Plan 4 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
19:00 P12 Nordvästra B1, vår P12 Ängelholms FF - Fortuna FF svart 3 X 20 Plan 6 Hel plan
19:00 P14 Nordvästra B, vår P14 Ängelholms FF vit - Ekets GoIF 3 X 25 Plan 3 Hel plan
2024-05-30 17:00-18:30 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F9 Träning F9 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P8 Träning P8 Plan 1 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Hel plan
17:30-18:30 Träning P17 Träning P17 Klubbstugan gamla IP Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
19:00 Träningsmatch Damlag Ängelholms FF - Fc Hessleholm
Damer B div 3
2 X 45 Plan 3 Hel plan
19:00 F12 Nordvästra C1, vår F11-12 Ängelholms FF blå - Förslövs IF 3 X 20 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 5 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 4 Hel plan
2024-05-31 17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
2024-06-01 06:30-14:30 Egen aktivitet P15 ( Trelleborg) Minibuss 1och 2 Hel plan
09:00-10:30 Träning Knattar Träning Knattar Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P6 Träning P6 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
10:00 P11 Nordvästra C2, vår P11 Gantofta IF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Stendösvallen A-plan 7-manna 1 Hel plan
10:00 P12 Nordvästra C2, vår P12 Råå IF vit - Ängelholms FF blå 3 X 20 Hedens IP, Helsingborg plan 2B Hel plan
10:00 P8 Nordvästra blå, vår P8 Ekets GoIF röd - Ängelholms FF gul 3 X 15 Ryavallen C-plan 5-manna 1 Hel plan
10:00 P9 Nordvästra röd, vår P9 Bjuvstorps FF svart - Ängelholms FF blå 3 X 15 Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna Hel plan
10:15 P15 Skåneserie C, vår P15 FC Trelleborg - Ängelholms FF 2 X 40 Västervångs IP konstgräs Hel plan
11:00 F14 Nordvästra B, vår F15 Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF 3 X 25 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna Hel plan
11:15 P11 Nordvästra C1, vår P11 Ängelholms FF gul - Västra Karups IF 3 X 20 Plan 6 Hel plan
11:15 P8 Nordvästra gul, vår P8 Ängelholms FF svart - Båstads GIF vit 3 X 15 Plan 5 Hel plan
11:15 P9 Nordvästra blå, vår P9 Ängelholms FF gul - Ekeby GIF 3 X 15 Plan 4 Hel plan
12:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Bållevi A-plan 7-manna 1 Hel plan
13:15 P10 Nordvästra B1, vår P10 Klippans Förenade FF - Ängelholms FF vit 3 X 20 Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1 Hel plan
14:00 P10 Nordvästra C2, vår P10 Ängelholms FF röd - Ödåkra IF röd 3 X 20 Plan 4 Hel plan
14:00 P13 Nordvästra C3, vår P13 Ängelholms FF gul - Vikens IK blå 3 X 25 Plan 2 Hel plan
14:00 P14 Nordvästra C2, vår P14 Ängelholms FF gul - Gantofta IF 3 X 25 Plan 3 Hel plan
14:00 P8 Nordvästra grön, vår P8 Ängelholms FF blå - Kågeröds BoIF 3 X 15 Plan 5 Hel plan
16:00 Ettan Södra, herr 2024 Herrlag Ängelholms FF - Onsala BK 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2024-06-02 09:00 F9 Nordvästra gul, vår F9 Höganäs BK röd - Ängelholms FF 3 X 20 Höganäs Sportcenter C-5 Hel plan
10:00-18:00 Egen aktivitet Damlag ( Perstorp) Minibuss 1och 2 Hel plan
10:00 F12 Nordvästra B, vår F11-12 Råå IF svart - Ängelholms FF gul 3 X 20 Råå IP B-plan 7-manna Hel plan
10:30 F16 Norra, vår F15 Stattena IF (F17) (9m9) - Ängelholms FF 3 X 25 Olympiafältet Plan 8 9-manna Hel plan
11:00 F11 Nordvästra C1, vår F10-11 Ängelholms FF - Strövelstorps GoIF 3 X 20 Plan 5 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra A, vår P14 Fortuna FF röd - Ängelholms FF blå 3 X 25 Örbyvallen A-plan 9-manna Hel plan
11:00 P9 Nordvästra gul, vår P9 Ängelholms FF vit - Förslövs IF 3 X 15 Plan 6 Hel plan
11:15 P13 Nordvästra C2, vår P13 Ängelholms FF röd - Brunnby FF 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
12:30 P12 Nordvästra C1, vår P12 Åstorps FF blå - Ängelholms FF gul 3 X 20 Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 2 Hel plan
13:00 P19 Div.1 2024 - Region 1 P19 Ängelholms FF - Kristianstad FC 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
13:30 F8 Nordvästra gul, vår F7-8 Ängelholms FF blå - Skäldervikens IF 3 X 15 Plan 5 Hel plan
13:30 F8 Nordvästra blå, vår (nybörjare) F7-8 Ängelholms FF gul - Jonstorps IF FK 3 X 15 Plan 6 Hel plan
13:30 P8 Nordvästra röd, vår P8 Ängelholms FF vit - Kvidinge IF 3 X 15 Plan 4 Hel plan
15:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Damlag Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF 2 X 45 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan Hel plan
15:00 Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår P17 Ramlösa Södra IF röd - Ängelholms FF 2 2 X 45 Ättekulla IP A-plan Hel plan
2024-06-03 17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 4 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 1 Halv plan
17:30-19:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Halv plan
19:00-20:30 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2024-06-04 07:00-17:50 Egen aktivitet Bara en buss. Blerim P19 Minibuss 1och 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning F9 Träning F9 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 2 Halv plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 2 Halv plan
19:00 DM F16 Slutspel F15 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 3 X 25 Plan 3 Hel plan
19:00 Träningsmatch F17 Ängelholms FF - Eskilsminne IF
DM-slutspel
2 X 45 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 2 Hel plan
2024-06-05 17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 6 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P6 Träning P6 Plan 4 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
19:00 F14 Nordvästra B, vår F15 Ängelholms FF - Båstads GIF vit 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2024-06-06 11:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Ängelholms FF vit - Råå IF svartorange 3 X 20 Plan 5 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra C2, vår P14 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit 3 X 25 Plan 3 Hel plan
11:00 Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår P17 Ängelholms FF 2 - Perstorp Bälinge IK 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
13:00 P13 Nordvästra B1, vår P13 Strövelstorps GoIF - Ängelholms FF blå 3 X 25 Strövelstorps IP A-plan 9-manna Hel plan
17:00-18:30 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F9 Träning F9 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P8 Träning P8 Plan 1 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Hel plan
17:30-18:30 Träning P17 Träning P17 Klubbstugan gamla IP Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2024-06-07 17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
2024-06-08 09:00-10:30 Träning Knattar Träning Knattar Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P6 Träning P6 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
10:00 P14 Nordvästra B, vår P14 Billeberga GIF - Ängelholms FF vit 3 X 25 Norrvidingevallen A-plan 9-manna Hel plan
11:00 P13 Nordvästra C2, vår P13 Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF röd 3 X 25 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna Hel plan
11:15 P10 Nordvästra B2, vår P10 Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd 3 X 20 Plan 5 Hel plan
11:15 P12 Nordvästra C1, vår P12 Ängelholms FF gul - Billesholms GIF 3 X 20 Plan 6 Hel plan
12:00 P10 Nordvästra C2, vår P10 Kullavägens BK blå - Ängelholms FF röd 3 X 20 Norrvalla IP, Helsingborg plan 7 Hel plan
12:00 P12 Nordvästra B1, vår P12 Vikens IK - Ängelholms FF 3 X 20 Vikvalla B-plan 7-manna 2 Hel plan
12:30 P9 Nordvästra gul, vår P9 Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF vit 3 X 15 Skäldervikens IP A-plan 5-manna Hel plan
13:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Damlag Ängelholms FF - Ekets GoIF 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
13:00 F12 Nordvästra B, vår F11-12 Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul 3 X 20 Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1 Hel plan
13:00 P11 Nordvästra C2, vår P11 Hittarps IK Vit - Ängelholms FF blå 3 X 20 Laröds IP E-plan, 7-manna Hel plan
14:00 F9 Nordvästra gul, vår F9 Ängelholms FF - Eskilsminne IF randig 3 X 20 Plan 5 Hel plan
14:00 P14 Nordvästra A, vår P14 Ängelholms FF blå - IS Halmia 3 X 25 Plan 3 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
14:00 P9 Nordvästra röd, vår P9 Ängelholms FF blå - Ljungbyheds IF 3 X 15 Plan 4 Hel plan
2024-06-09 09:00-17:00 Egen aktivitet P19 ( Malmö) Minibuss 1och 2 Hel plan
09:45 F8 Nordvästra blå, vår (nybörjare) F7-8 Billesholms IK - Ängelholms FF gul 3 X 15 Norrlyckan A-plan 5-manna 2 Hel plan
10:00 F11 Nordvästra C1, vår F10-11 Ängelholms FF - FK Bosna 3 X 20 Plan 5 Hel plan
10:00 P10 Nordvästra C1, vår P10 Strövelstorps GoIF - Ängelholms FF gul 3 X 20 Strövelstorps IP A-plan 7-manna 2 Hel plan
10:00 P12 Nordvästra C2, vår P12 Ängelholms FF blå - Gantofta IF 3 X 20 Plan 6 Hel plan
10:00 P9 Nordvästra blå, vår P9 Brunnby FF - Ängelholms FF gul 3 X 15 Brunnbyvallen B-plan 5-manna Hel plan
11:00 F12 Nordvästra C1, vår F11-12 Västra Karups IF - Ängelholms FF blå 3 X 20 Västra Karups IP C-plan 7-manna Hel plan
12:00 P13 Nordvästra C3, vår P13 Höganäs BK - Ängelholms FF gul 3 X 25 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna Hel plan
12:30 P11 Nordvästra C1, vår P11 Vedby/Rönne IF Röd - Ängelholms FF gul 3 X 20 Vedby IP, 7-mannaplan Hel plan
13:00 P19 Div.1 2024 - Region 1 P19 BK Olympic - Ängelholms FF 2 X 45 Lindängens IP, Malmö B-plan Hel plan
14:00 P15 Skåneserie C, vår P15 Ängelholms FF - Brösarps IF/Kiviks AIF/Sankt Olofs IF 2 X 40 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
16:00 F17 Skåneserie, vår F17 IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF 2 X 45 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs Hel plan
17:00 Ettan Södra, herr 2024 Herrlag FC Trollhättan - Ängelholms FF 2 X 45 Edsborgs IP A-plan Hel plan
2024-06-10 07:30-14:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 4 Hel plan
07:30-14:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 5 Hel plan
07:30-14:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 4 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 1 Halv plan
17:30-19:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Halv plan
19:00-20:30 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2024-06-11 08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 3 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 4 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 5 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 6 Hel plan
17:00-20:00 Egen aktivitet Domarutbildning inför Sisters cup. Klubbstugan gamla IP Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning F9 Träning F9 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 2 Halv plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Hel plan
2024-06-12 08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 3 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 4 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 5 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 6 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P6 Träning P6 Plan 4 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
19:00 Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår P17 Vejby IF - Ängelholms FF 2 2 X 45 Vejby IP A-Plan Hel plan
2024-06-13 08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 3 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 4 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 5 Hel plan
08:00-17:00 Träning Skolor Träning Skolor Plan 6 Hel plan
17:00-18:30 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F9 Träning F9 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P8 Träning P8 Plan 1 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Hel plan
17:30-18:30 Träning P17 Träning P17 Klubbstugan gamla IP Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
19:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Damlag Ängelholms FF - Västra Karups FK 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
19:00 F12 Nordvästra C1, vår F11-12 Ängelholms FF blå - Höganäs BK 3 X 20 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 5 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
2024-06-14 17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
18:30 P14 Nordvästra A, vår P14 Ängelholms FF blå - Råå IF röd 3 X 25 Plan 3 Hel plan
2024-06-15 09:00-10:30 Träning Knattar Träning Knattar Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P6 Träning P6 Plan 1 Halv plan
09:30 P10 Nordvästra B2, vår P10 Vikens IK blå - Ängelholms FF blå 3 X 20 Vikvalla D-plan Hel plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
10:00-18:00 Egen aktivitet F15/F16 ( Linero) Minibuss 1och 2 Hel plan
10:00 F11 Nordvästra C1, vår F10-11 Båstads GIF - Ängelholms FF 3 X 20 Örebäcksstadion 7-manna 1 Hel plan
11:15 P10 Nordvästra C1, vår P10 Ängelholms FF gul - Västra Karups IF 3 X 20 Plan 4 Hel plan
11:15 P11 Nordvästra C2, vår P11 Ängelholms FF blå - Helsingborgs AIS blå 3 X 20 Plan 6 Hel plan
11:15 P9 Nordvästra blå, vår P9 Ängelholms FF gul - Hjärnarps GIF grön 3 X 15 Plan 5 Hel plan
12:00 P8 Nordvästra gul, vår P8 Ekets GoIF vit - Ängelholms FF svart 3 X 15 Ryavallen C-plan 5-manna 1 Hel plan
13:00 F14 Nordvästra B, vår F15 Vejby IF - Ängelholms FF 3 X 25 Vejby IP B-plan 9-manna Hel plan
13:00 P19 Div.1 2024 - Region 1 P19 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
14:00 P13 Nordvästra C2, vår P13 Ängelholms FF röd - Klippans Förenade FF 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
14:00 P14 Nordvästra B, vår P14 Ängelholms FF vit - Svalövs BK gul 3 X 25 Plan 3 Hel plan
14:30 F16 Norra, vår F15 Linero IF röd - Ängelholms FF 3 X 25 Linero IP A-plan Hel plan
15:00 P12 Nordvästra C2, vår P12 Össjö IS - Ängelholms FF blå 3 X 20 Åsbovallen 7-manna Hel plan
16:00 Ettan Södra, herr 2024 Herrlag Ängelholms FF - Tvååkers IF 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2024-06-16 09:00 P8 Nordvästra röd, vår P8 Höganäs BK röd - Ängelholms FF vit 3 X 15 Höganäs Sportcenter C-5 Hel plan
10:00-18:00 Egen aktivitet P15 ( Eslöv) Minibuss 1och 2 Hel plan
10:00 F9 Nordvästra gul, vår F9 Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF 3 X 20 Skäldervikens IP A-plan 5-manna Hel plan
10:00 P8 Nordvästra grön, vår P8 Eskilsminne IF randig - Ängelholms FF blå 3 X 15 Västergårds IP 12, 5-manna Hel plan
10:00 P9 Nordvästra röd, vår P9 Eskilsminne IF orange - Ängelholms FF blå 3 X 15 Harlyckan 3, konstgräs Hel plan
11:00 F12 Nordvästra B, vår F11-12 Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS svart 3 X 20 Plan 6 Hel plan
11:00 P11 Nordvästra C1, vår P11 Ängelholms FF gul - Båstads GIF vit 3 X 20 Plan 5 Hel plan
11:15 P12 Nordvästra B1, vår P12 Ängelholms FF - Munka Ljungby IF blå 3 X 20 Plan 4 Hel plan
11:15 P13 Nordvästra B1, vår P13 Ängelholms FF blå - Skottorps IF 3 X 25 Plan 2 Hel plan Pontus Paulsson (073-760 20 25)
13:00 F8 Nordvästra gul, vår F7-8 Munka Ljungby IF - Ängelholms FF blå 3 X 15 Munka IP C-plan 5-manna 1 Hel plan
13:00 P14 Nordvästra C2, vår P14 Eskilsminne IF randigt - Ängelholms FF gul 3 X 25 Västergårds IP 9, konstgräs Hel plan
13:30 P8 Nordvästra blå, vår P8 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart 3 X 15 Plan 4 Hel plan
14:00 P9 Nordvästra gul, vår P9 Ängelholms FF vit - Munka Ljungby IF 3 X 15 Plan 6 Hel plan
14:15 P15 Skåneserie C, vår P15 Eslövs BK - Ängelholms FF 2 X 40 Berga IP, naturgräs Hel plan
15:00 P12 Nordvästra C1, vår P12 Munka Ljungby IF röd - Ängelholms FF gul 3 X 20 Munka IP C-plan 7-manna 1 Hel plan
17:00 F17 Skåneserie, vår F17 Ängelholms FF - Hyllie IK 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
2024-06-17 17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 4 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 1 Halv plan
17:30-19:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Halv plan
19:00-20:30 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2024-06-18 17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning F7-8 Träning F7-8 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning F9 Träning F9 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Halv plan
17:30-19:00 Träning P8 Träning P8 Plan 2 Halv plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 2 Halv plan
18:30 P10 Nordvästra B1, vår P10 Höganäs BK röd - Ängelholms FF vit 3 X 20 Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 2 Hel plan
2024-06-19 17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 6 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P6 Träning P6 Plan 4 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
19:00 Ettan Södra, herr 2024 Herrlag Torns IF - Ängelholms FF 2 X 45 Tornvallen, Stångby A-plan Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
19:00 Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår P17 Ängelholms FF 2 - Hittarps IK 2 2 X 45 Plan 1 Hel plan Förbundsdomare ()
2024-06-20 10:00-18:00 Egen aktivitet P19 ( Lund) Minibuss 1och 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning F10-11 Träning F10-11 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning F9 Träning F9 Plan 2 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P8 Träning P8 Plan 1 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P10 Träning P10 Plan 6 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 3 Hel plan
17:30-18:30 Träning P17 Träning P17 Klubbstugan gamla IP Hel plan
17:30-19:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
17:30-19:00 Träning P9 Träning P9 Plan 5 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30 F16 Norra, vår F15 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 3 X 25 Plan 1 Hel plan
18:30-20:00 Träning F15 Träning F15 Plan 2 Halv plan
18:30-20:00 Träning P17 Träning P17 Plan 2 Halv plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
19:00-20:30 Träning P14 Träning P14 Plan 6 Hel plan
19:00-20:30 Träning P15 Träning P15 Plan 3 Hel plan
19:00 P19 Div.1 2024 - Region 1 P19 Torns IF - Ängelholms FF 2 X 45 Tornvallen, Stångby A-plan Hel plan
2024-06-21 17:00-18:30 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Hel plan
17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 2 Hel plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
2024-06-22 09:00-10:30 Träning Knattar Träning Knattar Plan 1 Halv plan
09:00-10:30 Träning P6 Träning P6 Plan 1 Halv plan
09:30-11:00 Träning P7 Träning P7 Plan 4 Hel plan
2024-06-23 08:00-16:00 Egen aktivitet F17 ( Trelleborg) Minibuss 1och 2 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra A, vår P14 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå 3 X 25 Laröds IP D-plan Hel plan
12:00 F17 Skåneserie, vår F17 Trelleborgs FF - Ängelholms FF 2 X 45 Vångavallen, Trelleborg B-plan Hel plan
14:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Damlag Skäldervikens IF - Ängelholms FF 2 X 45 Skäldervikens IP A-plan Hel plan
17:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Damlag Ängelholms FF - Ljungbyheds IF 2 X 45 A-Plan Hel plan Förbundsdomare ()
2024-06-24 17:00-18:30 Träning P17 Träning P17 Plan 1 Halv plan
17:00-18:30 Träning P19 Träning P19 IP.1 Hel plan
17:30-19:00 Träning F12-13 Träning F12-13 Plan 4 Hel plan
17:30-18:30 Träning F17 Träning F17 ÄFF-stugan Hel plan
17:30-19:00 Träning P11 Träning P11 Plan 5 Hel plan
17:30-19:00 Träning P13 Träning P13 Plan 1 Halv plan
17:30-19:00 Träning P14 Träning P14 Plan 3 Hel plan
18:30-20:00 Träning Damlag Träning Damlag IP Hel plan
18:30-20:00 Träning F17 Träning F17 Plan 2 Hel plan
18:30-20:00 Träning P15 Träning P15 Plan 1 Halv plan
19:00-20:30 Träning F15 Träning F15 Plan 3 Hel plan
19:00-20:30 Träning P12 Träning P12 Plan 5 Hel plan
2019 © Efkon AB - All rights reserved.
Loading