Välj filtrering nedan och klicka på VISA. Maximalt 1000 händelser behandlas.
Välj datum:
till 

Använd Ctrl+Click för flera val:

Datum Klockslag Händelse Ålder Aktivitet Speltid Plats Spelform Domare
2020-03-30 17:15-18:30 Träning P07 Träning P07 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P08 Träning P08 C Halv plan
17:15-18:30 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
18:30-19:45 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
18:30-19:45 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
19:45-21:00 Träning P06 Träning P06 B Hel plan
19:45-21:00 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:45-21:00 Träning U2 Träning U2 C Halv plan
2020-03-31 16:00-17:00 Träning Dam Sen Träning Dam Sen C Halv plan
17:15-18:30 Träning F11 Träning F11 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
18:30-19:45 Träning F06/07 Träning F06/07 B Hel plan
18:30-19:45 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:45-21:00 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
2020-04-01 17:15-18:30 Träning F09 Träning F09 B Halv plan
17:15-18:30 Träning F10 Träning F10 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P11 Träning P11 C Halv plan
17:15-18:30 Träning P12 Träning P12 C Halv plan
18:30-19:45 Träning F08 Träning F08 B Halv plan
18:30-19:45 Träning P06 Träning P06 C Halv plan
18:30-19:45 Träning P08 Träning P08 C Halv plan
18:30-19:45 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
19:45-21:00 Träning Dam U Träning Dam U C Hel plan
19:45-21:00 Träning P05 Träning P05 B Hel plan
2020-04-02 17:15-18:30 Träning P10 Träning P10 B Halv plan
17:15-18:30 Träning U1 Träning U1 C Hel plan
17:15-18:30 Träning U2 Träning U2 B Halv plan
18:30-20:00 Träning Dam U Träning Dam U C Hel plan
18:30-19:45 Träning F06/07 Träning F06/07 B Halv plan
18:30-19:45 Träning P07 Träning P07 B Halv plan
19:45-21:00 Träning P05 Träning P05 B Hel plan
2020-04-03 16:30-18:00 Träning P05 Träning P05 MP Hel plan
16:30-18:00 Träning P06 Träning P06 C Halv plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 B Halv plan
17:15-18:30 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
18:30 Träningsmatch U2 HIK U2 - HAIS 2 X 45 C Hel plan
2020-04-04 09:00-10:00 Träning F/P14 Träning F/P14 B Hel plan
09:00-10:00 Träning P10 Träning P10 C Hel plan
10:00-11:30 Träning F08 Träning F08 B Halv plan
10:00-11:30 Träning F09 Träning F09 C Halv plan
10:00-11:30 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
10:00-10:30 Träning P10 Träning P10 C Halv plan
10:30-11:30 Träning F10 Träning F10 C Halv plan
11:30-13:00 Träning F06/07 Träning F06/07 MP Hel plan
11:30-13:00 Träning P05 Träning P05 C Halv plan
11:45 Träningsmatch P09 HIK P09 - Höllviken 3 X 30 B Halv plan Liv Malmus (0733931884)
Emma Dybner (0739831042)
11:45 Träningsmatch P09 HIK P09 - Höllviken 3 X 30 B Halv plan Erik Ahlqvist (0709288337)
Max Klinteby (0727290433)
11:45 Träningsmatch P09 HIK P09 - Höllviken 3 X 30 C Halv plan Oliver Lindström (0734451257)
14:00 Träningsmatch P05 HIK P05 - ÄFF 2 X 40 B Hel plan
14:00 Träningsmatch U1 HIK U1 - Undersöks(ej bokat domare/plan) 2 X 45 C Hel plan
2020-04-05 09:00-10:00 Träning F11 Träning F11 C Halv plan
09:00-10:30 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
10:00-11:30 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
10:30-11:30 Träning F/P13 Träning F/P13 B Hel plan
11:30 Träningsmatch P08 HIK P08 - P08 1 X 135 C Halv plan Lisa Lundgren (0709317796)
Blenisa Zogejani (0736918955)
11:30 Träningsmatch P08 HIK P08 - P08 1 X 135 C Halv plan Marco Bizic (0762327172)
13:00 Träningsmatch P05 HIK P05 - Askeröds IF 2 X 40 B Hel plan
17:00-18:30 Träning FFF Träning FFF B Hel plan
2020-04-06 17:15-18:30 Träning P07 Träning P07 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P08 Träning P08 C Halv plan
17:15-18:30 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
18:30-19:45 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
18:30-19:45 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
19:45-21:00 Träning P06 Träning P06 B Hel plan
19:45-21:00 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:45-21:00 Träning U2 Träning U2 C Halv plan
2020-04-07 16:00-17:00 Träning Dam Sen Träning Dam Sen C Halv plan
17:15-18:30 Träning F11 Träning F11 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
18:30-19:45 Träning F06/07 Träning F06/07 B Hel plan
18:30-19:45 Träning Herr Sen Träning Herr Sen C Halv plan
18:30-19:45 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:45-21:00 Träning F04 Träning F04 B Halv plan
19:45-21:00 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
2020-04-08 17:15-18:30 Träning F09 Träning F09 B Halv plan
17:15-18:30 Träning F10 Träning F10 B Halv plan
17:15-18:30 Träning P11 Träning P11 C Halv plan
17:15-18:30 Träning P12 Träning P12 C Halv plan
18:30-19:45 Träning F08 Träning F08 B Halv plan
18:30-19:45 Träning P06 Träning P06 C Halv plan
18:30-19:45 Träning P08 Träning P08 C Halv plan
18:30-19:45 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
19:45-21:00 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
19:45-21:00 Träning FFF Träning FFF C Halv plan
19:45-21:00 Träning P05 Träning P05 B Hel plan
2020-04-09 17:15-18:30 Träning P10 Träning P10 B Halv plan
17:15-18:30 Träning U1 Träning U1 C Hel plan
17:15-18:30 Träning U2 Träning U2 B Halv plan
18:30-19:45 Träning F06/07 Träning F06/07 B Halv plan
18:30-19:45 Träning Herr Sen Träning Herr Sen C Hel plan
18:30-19:45 Träning P07 Träning P07 B Halv plan
19:45-21:00 Träning P05 Träning P05 B Hel plan
2020-04-10 10:00 P9 Nordvästra B2, vår P11 Vedby/Rönne IF blå - Hittarps IK grå 3 X 15 Hel plan
11:00 P11 Nordvästra A1, vår P09 Hittarps IK röd - Vikens IK vit 3 X 20 E Hel plan
11:00 P11 Nordvästra B2, vår P09 Hittarps IK vit - Högaborgs BK 2 3 X 20 F Hel plan
11:00 P9 Nordvästra C2, vår P11 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF blå 3 X 15 E1 Hel plan
11:30 P10 Nordvästra C2, vår P10 Ramlösa Södra IF vit - Hittarps IK svart 3 X 20 Ättekulla IP A-plan 7-manna 1 Hel plan
12:00 HJ Div.2 Norra, vår U2 Hittarps IK 2 - Ifö Bromölla IF 2 X 45 C Hel plan
13:00 F15 Sydvästra B, vår F05 Hittarps IK vit - Hörby FF 2 X 40 D Hel plan
13:00 F13 Nordvästra A, vår F06/07 Hittarps IK vit - Höganäs BK röd 3 X 25 B Hel plan
13:00 F12 Nordvästra B, vår F08 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK röd 3 X 20 Västergårds IP 4, 7-manna Hel plan
14:30 P16 Skåneserie A, vår P05 Hittarps IK - Kullavägens BK 1 2 X 40 C Hel plan
15:00 P13 Nordvästra C2, vår P07 Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF röd 3 X 25 B Hel plan
15:00 P9 Nordvästra A, vår P11 Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå 3 X 15 Norrvalla IP, Helsingborg plan 7 Hel plan
16:30-18:00 Träning P05 Träning P05 MP Hel plan
16:30-18:00 Träning P06 Träning P06 C Halv plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 B Halv plan
17:15-18:30 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
17:15-18:30 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
18:00-19:30 Träning F04 Träning F04 C Halv plan
18:15-19:45 Träning U2 Träning U2 B Halv plan
18:30 P15 Nordvästra B, vår P05 Skäldervikens IF (9m) - Hittarps IK 2 X 40 Skäldervikens IP B-plan 9-manna Hel plan
2020-04-11 09:00-10:30 Träning P10 Träning P10 C Hel plan
10:00-11:30 Träning F08 Träning F08 B Halv plan
10:00-11:30 Träning P09 Träning P09 B Halv plan
10:00 P9 Nordvästra C3, vår P11 Råå IF ljusblå - Hittarps IK vit 3 X 15 Råå IP C-plan 5-manna Hel plan
10:30-11:30 Träning F09 Träning F09 C Halv plan
10:30-11:30 Träning F10 Träning F10 C Halv plan
11:00 P12 Nordvästra B1, vår P08 Helsingborg City FC - Hittarps IK röd 3 X 20 Hel plan
11:30-13:00 Träning F06/07 Träning F06/07 MP Hel plan
12:00 P12 Nordvästra B2, vår P08 Hittarps IK vit - Fortuna FF svart 3 X 20 F Hel plan
2020-04-12 10:00 F11 Nordvästra, vår F09 Hittarps IK - Jonstorps IF FK 3 X 20 F Hel plan
10:00 F10 Nordvästra B, vår F10 Hittarps IK röd - Vikens IK blå 3 X 20 E Hel plan
10:00 F9 Nordvästra B, vår F11 Hittarps IK svart - Svalövs BK 3 X 15 E1 Hel plan
10:00 F9 Nordvästra B, vår F11 IK Wormo - Hittarps IK röd 3 X 15 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1 Hel plan
10:00 P12 Nordvästra A, vår P08 Åstorps FF vit - Hittarps IK blå 3 X 20 Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1 Hel plan
10:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Jonstorps IF FK - Hittarps IK gul 3 X 20 Kullaparken B-Plan 7-manna 2 Hel plan
10:00 P9 Nordvästra B3, vår P11 Höganäs BK vit - Hittarps IK svart 3 X 15 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna Hel plan
11:00 P14 Skåneserie Norra, vår P06 Borstahusens BK - Hittarps IK 3 X 25 Ulkavallen IP A-plan 9-manna Hel plan
12:00 F14 Nordvästra A, vår F06/07 Hittarps IK - Svalövs BK 3 X 25 B Hel plan
12:00 P11 Nordvästra C2, vår P09 Stattena IF blå - Hittarps IK svart 3 X 20 Norrvalla IP, Helsingborg plan 7 Hel plan
12:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Hittarps IK röd - Höganäs BK blå 3 X 20 E Hel plan
14:00 P13 Nordvästra A, vår P07 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF gul 3 X 25 B Hel plan
14:00 P10 Nordvästra B3, vår P10 Hittarps IK vit - Helsingborgs IF vit 3 X 20 E Hel plan
14:00 HJ Div.1 Skåne, vår U1 Hittarps IK - IF Lödde 2 X 45 C Hel plan
2020-04-13 10:00 P10 Nordvästra C1, vår P11 Höganäs BK röd - Hittarps IK blå 3 X 20 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna Hel plan
11:00 F13 Nordvästra B, vår F06/07 Hittarps IK röd - Båstads GIF 3 X 25 B Hel plan
11:00 F10 Nordvästra B, vår F10 IK Wormo - Hittarps IK svart 3 X 20 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1 Hel plan
11:00 P14 Nordvästra C, vår P06 Hjärnarps GIF - Hittarps IK vit 3 X 25 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna Hel plan
13:00 F15 Skåne, vår F05 Borgeby FK vit - Hittarps IK svart 2 X 40 Borgeby IP A-plan Hel plan
13:30 P14 Nordvästra B1, vår P06 Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd 3 X 25 Hel plan
14:00 Div 1 Södra Götaland, dam 2020 Dam Sen Åhus IF - Hittarps IK 2 X 45 Åhus IP A-plan Hel plan
15:00 DA Div.4 Nordvästra Dam U Bjärelaget DFF - Hittarps IK FF 2 X 45 Grevieparken A-plan Hel plan
15:00 F12 Nordvästra C, vår F08 Hittarps IK vit - Teckomatorps SK grön 3 X 20 F Hel plan
17:00-18:15 Träning P05 Träning P05 D Hel plan
17:00-18:15 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:00-19:30 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Halv plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Halv plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U B Halv plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
18:15-19:30 Träning F06/07 Träning F06/07 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
18:15-19:30 Träning U2 Träning U2 C Halv plan
2020-04-14 16:00-17:00 Träning HIK+ Träning HIK+ C Hel plan
17:00-18:15 Träning F11 Träning F11 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P09 Träning P09 D Halv plan
17:15-18:30 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Hel plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 D Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 F Hel plan
18:15-19:30 Träning P07 Träning P07 D Halv plan
18:30-20:00 Träning F06/07 Träning F06/07 B Hel plan
19:00 DR Div.2 Västra, vår Dam Sen Hittarps IK/Hittarps IK FF - Lunds BK 2 X 45 C Hel plan
19:30-21:00 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Hel plan
20:00-21:00 Träning Old Boys Träning Old Boys B Halv plan
2020-04-15 17:00-18:15 Träning F09 Träning F09 D Halv plan
17:00-18:15 Träning F10 Träning F10 D Halv plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 F Hel plan
18:00 P12 Nordvästra C2, vår P08 Högaborgs BK - Hittarps IK svart 3 X 20 Västergårds IP 2, 7-manna Hel plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 B Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:30-21:00 Träning FFF Träning FFF B Halv plan
19:30-21:00 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
2020-04-16 17:00-18:15 Träning P07 Träning P07 D Halv plan
17:00-18:15 Träning P10 Träning P10 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P10 Träning P10 F Hel plan
17:00-18:15 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
17:00-18:15 Träning U1 Träning U1 C Hel plan
18:00-19:30 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Hel plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U B Hel plan
18:15-19:30 Träning F06/07 Träning F06/07 D Hel plan
18:15-19:30 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 F Hel plan
19:30-21:00 Träning F05 Träning F05 C Hel plan
19:30-21:00 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Hel plan
19:30-21:00 Träning U2 Träning U2 B Hel plan
2020-04-17 16:30-18:00 Träning P06 Träning P06 C Hel plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 B Hel plan
17:00-18:15 Träning U2 Träning U2 D Hel plan
17:45 F11 Nordvästra, vår F09 Råå IF - Hittarps IK 3 X 20 Råå IP B-plan 7-manna Hel plan
18:30 P14 Nordvästra B1, vår P06 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF blå 3 X 25 B Hel plan
19:00 F15 Skåne, vår F05 Hittarps IK svart - FC Rosengård 2 X 40 C Hel plan
19:00 P11 Nordvästra A1, vår P09 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK röd 3 X 20 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna Hel plan
2020-04-18 09:00-10:30 Träning F/P13 Träning F/P13 C Hel plan
09:00-10:30 Träning F/P14 Träning F/P14 B Hel plan
09:00 P9 Nordvästra B2, vår P11 Hittarps IK grå - Råå IF blåvit 3 X 15 E1 Hel plan
09:00-10:30 Träning P12 Träning P12 D Hel plan
09:30 P13 Nordvästra C2, vår P07 Allerums GIF - Hittarps IK röd 3 X 25 Ryvallen B-plan 9-manna Hel plan
10:00 F13 Nordvästra B, vår F06/07 Munka Ljungby IF (7m) - Hittarps IK röd 3 X 25 Munka IP C-plan 7-manna 2 Hel plan
10:00-11:30 Träning F09 Träning F09 F Hel plan
10:00 P12 Nordvästra B2, vår P08 Dösjöbro IF röd - Hittarps IK vit 3 X 20 Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1 Hel plan
10:30-12:00 Träning F08 Träning F08 C Halv plan
10:30-12:00 Träning F10 Träning F10 B Halv plan
10:30-12:00 Träning F11 Träning F11 E Hel plan
10:30-12:00 Träning P10 Träning P10 D Hel plan
10:30 P9 Nordvästra C3, vår P11 Hittarps IK vit - BK Fram vit 3 X 15 E1 Hel plan
11:00 F10 Nordvästra B, vår F10 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK röd 3 X 20 Västergårds IP 6, 7-manna Hel plan
11:30 F12 Nordvästra C, vår F08 Vikens IK - Hittarps IK vit 3 X 20 Vikvalla B-plan 7-manna 1 Hel plan
12:00 P10 Nordvästra C2, vår P10 Hittarps IK svart - Röstånga IS 2 3 X 20 F Hel plan
12:30 P12 Nordvästra B1, vår P08 Hittarps IK röd - Mörarps IF 3 X 20 E Hel plan
13:00 P15 Nordvästra B, vår P05 Hittarps IK - Spanska Akademin FF 2 X 40 D Hel plan
13:00 P14 Nordvästra C, vår P06 Hittarps IK vit - Ödåkra IF 3 X 25 B Hel plan
14:00 F10 Nordvästra B, vår F10 Hittarps IK svart - Ängelholms FF 3 X 20 F Hel plan
14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2020 Herr Sen Gislaveds IS - Hittarps IK 2 X 45 Ryttarvallen Hel plan
2020-04-19 09:00 F12 Nordvästra B, vår F08 Hittarps IK röd - Teckomatorps SK röd 3 X 20 F Hel plan
09:00 Träningsmatch F12/13 Sammandrag P12/F12 - Diverse lag 3 X 100 A Hel plan
09:00 P10 Nordvästra C1, vår P11 Hittarps IK blå - Svedbergs GoIF 3 X 20 E Hel plan
09:00 P9 Nordvästra A, vår P11 Hittarps IK blå - Ramlösa Södra IF vit 3 X 15 E1 Hel plan
10:00 F14 Nordvästra A, vår F06/07 Västra Karups IF/Västra Karups FK - Hittarps IK 3 X 25 Västra Karups IP A-plan 9-manna Hel plan
10:00 P13 Nordvästra A, vår P07 Landskrona BoIS - Hittarps IK svart 3 X 25 Landskrona IP I-plan 9-manna Hel plan
10:00 P11 Nordvästra B2, vår P09 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit 3 X 20 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1 Hel plan
11:00 F9 Nordvästra B, vår F11 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK svart 3 X 15 Västergårds IP 12, 5-manna Hel plan
11:00 P14 Skåneserie Norra, vår P06 Hittarps IK - Helsingborgs IF 3 X 25 B Hel plan
11:00 P12 Nordvästra A, vår P08 Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå 3 X 20 E Hel plan
11:00 P12 Nordvästra C2, vår P08 Hittarps IK svart - IK Wormo blåvit 3 X 20 F Hel plan
11:00 P10 Nordvästra B3, vår P10 Eskilsminne IF svart - Hittarps IK vit 3 X 20 Västergårds IP 2, 7-manna Hel plan
11:00 P9 Nordvästra C2, vår P11 Fortuna FF vit - Hittarps IK röd 3 X 15 Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2 Hel plan
11:00 HJ Div.1 Skåne, vår U1 IFK Klagshamn - Hittarps IK 2 X 45 Klagshamns IP A-plan Hel plan
13:00 F15 Sydvästra B, vår F05 Malmö FF - Hittarps IK vit 2 X 40 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs Hel plan
13:00 HR Div.3 Nordvästra A, vår FFF Hittarps IK - Förslövs IF 2 X 45 D Hel plan
13:00 P11 Nordvästra C2, vår P09 Hittarps IK svart - Ramlösa Södra IF svart 3 X 20 F Hel plan
13:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Hittarps IK gul - Eskilsminne IF blå 3 X 20 E Hel plan
13:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Ängelholms FF vit - Hittarps IK röd 3 X 20 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2 Hel plan
15:00 P16 Skåneserie A, vår P05 BK Höllviken - Hittarps IK 2 X 40 Höllvikens IP plan 4 konstgräs Hel plan
15:30 HJ Div.2 Norra, vår U2 Linero IF - Hittarps IK 2 2 X 45 Linero IP A-plan Hel plan
16:00 DA Div.4 Nordvästra Dam U Hittarps IK FF - Stattena IF 2 X 45 A Hel plan
16:00 F13 Nordvästra A, vår F06/07 Ängelholms FF - Hittarps IK vit 3 X 25 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan Hel plan
2020-04-20 17:00-18:15 Träning P05 Träning P05 D Hel plan
17:00-18:15 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:00-19:30 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Halv plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Halv plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U B Halv plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
18:15-19:30 Träning F06/07 Träning F06/07 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
18:15-19:30 Träning U2 Träning U2 C Halv plan
19:00 DR Div.2 Västra, vår Dam Sen Furulunds IK (9m) - Hittarps IK/Hittarps IK FF 2 X 45 Vikenplanen, Furulund 11-manna Hel plan
2020-04-21 16:00-17:00 Träning HIK+ Träning HIK+ C Hel plan
17:00-18:15 Träning F11 Träning F11 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P09 Träning P09 D Halv plan
17:15-18:30 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Hel plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 D Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 F Hel plan
18:15-19:30 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
18:30-20:00 Träning F06/07 Träning F06/07 B Hel plan
19:30-21:00 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Hel plan
20:00-21:00 Träning Old Boys Träning Old Boys B Halv plan
2020-04-22 17:00-18:15 Träning F09 Träning F09 D Halv plan
17:00-18:15 Träning F10 Träning F10 D Halv plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 F Hel plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 B Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
18:30 DR Div.2 Västra, vår Dam Sen Billesholms IK (9m) - Hittarps IK/Hittarps IK FF 2 X 45 Norrlyckan A-plan Hel plan
19:30-21:00 Träning FFF Träning FFF B Halv plan
19:30-21:00 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
2020-04-23 17:00-18:15 Träning P07 Träning P07 D Halv plan
17:00-18:15 Träning P10 Träning P10 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P10 Träning P10 F Hel plan
17:00-18:15 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
17:00-18:15 Träning U1 Träning U1 C Hel plan
18:00-19:30 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Hel plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U B Hel plan
18:15-19:30 Träning F06/07 Träning F06/07 D Hel plan
18:15-19:30 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 F Hel plan
18:30 DA Div.4 Nordvästra Dam U Allerums GIF - Hittarps IK FF 2 X 45 Ryvallen A-plan Hel plan
19:30-21:00 Träning F05 Träning F05 C Hel plan
19:30-21:00 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Hel plan
19:30-21:00 Träning U2 Träning U2 B Hel plan
2020-04-24 16:30-18:00 Träning P06 Träning P06 C Hel plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 B Hel plan
17:00-18:15 Träning U2 Träning U2 D Hel plan
17:45 P12 Nordvästra C2, vår P08 Råå IF vit - Hittarps IK svart 3 X 20 Råå IP B-plan 7-manna Hel plan
19:00 F15 Sydvästra B, vår F05 Hittarps IK vit - Spjutstorps IF 2 X 40 C Hel plan
19:00 F13 Nordvästra A, vår F06/07 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul 3 X 25 B Hel plan
2020-04-25 09:00-10:30 Träning F/P13 Träning F/P13 C Hel plan
09:00-10:30 Träning F/P14 Träning F/P14 B Hel plan
09:00-10:30 Träning P12 Träning P12 D Hel plan
10:00-11:30 Träning F09 Träning F09 F Hel plan
10:00 P14 Skåneserie Norra, vår P06 Wä IF - Hittarps IK 3 X 25 Wä IP A-plan 9-manna Hel plan
10:00 P10 Nordvästra C2, vår P10 Mörarps IF - Hittarps IK svart 3 X 20 Vidablick IP A-plan 9-manna Hel plan
10:30-12:00 Träning F08 Träning F08 C Halv plan
10:30-12:00 Träning F10 Träning F10 B Halv plan
10:30-12:00 Träning F11 Träning F11 E Hel plan
10:30-12:00 Träning P10 Träning P10 D Hel plan
11:00 P9 Nordvästra A, vår P11 Landskrona BoIS svart - Hittarps IK blå 3 X 15 Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1 Hel plan
12:00 P12 Nordvästra B2, vår P08 Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå 3 X 20 F Hel plan
12:15 P12 Nordvästra B1, vår P08 Helsingborgs IF vit - Hittarps IK röd 3 X 20 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna Hel plan
13:00 F13 Nordvästra B, vår F06/07 Hittarps IK röd - Stattena IF 3 X 25 B Hel plan
13:00 P16 Skåneserie A, vår P05 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Hittarps IK 2 X 40 Brovallen, Bunkeflostrand B-plan Hel plan
13:00 HJ Div.2 Norra, vår U2 Hittarps IK 2 - Dösjöbro IF 2 X 45 C Hel plan
14:00 F15 Skåne, vår F05 Hyllie IK 1 - Hittarps IK svart 2 X 40 Hyllie IP konstgräs Hel plan
14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2020 Herr Sen Vejby IF - Hittarps IK 2 X 45 Vejby IP A-Plan Hel plan
14:00 P11 Nordvästra A1, vår P09 Hittarps IK röd - Åstorps FF vit 3 X 20 E Hel plan
14:00 P11 Nordvästra B2, vår P09 Hittarps IK vit - Skäldervikens IF blå 3 X 20 F Hel plan
2020-04-26 09:00 F12 Nordvästra C, vår F08 Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul 3 X 20 F Hel plan
09:00 F10 Nordvästra B, vår F10 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF blå 3 X 20 E Hel plan
10:00 F14 Nordvästra A, vår F06/07 Hittarps IK - Billesholms IK 3 X 25 B Hel plan
10:00 P15 Nordvästra B, vår P05 BK Landora - Hittarps IK 2 X 40 Landskrona IP I-plan 9-manna Hel plan
10:00 P9 Nordvästra B3, vår P11 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF gul 3 X 15 E1 Hel plan
10:00 P9 Nordvästra C3, vår P11 Höganäs BK röd - Hittarps IK vit 3 X 15 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna Hel plan
10:30 P9 Nordvästra B2, vår P11 Gantofta IF blå - Hittarps IK grå 3 X 15 Stendösvallen A-plan 5-manna Hel plan
11:00 F12 Nordvästra B, vår F08 Hittarps IK röd - Västra Karups IF 3 X 20 F Hel plan
11:00 F10 Nordvästra B, vår F10 Hittarps IK röd - Ängelholms FF 3 X 20 E Hel plan
11:00 P11 Nordvästra C2, vår P09 Åstorps FF blå - Hittarps IK svart 3 X 20 Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1 Hel plan
11:00 P10 Nordvästra B2, vår P10 Hittarps IK röd - Ödåkra IF 3 X 20 C Halv plan
11:00 P10 Nordvästra B3, vår P10 Hittarps IK vit - Gantofta IF blå 3 X 20 C Halv plan
11:30 P9 Nordvästra C2, vår P11 Hittarps IK röd - Råå IF vit 3 X 15 E1 Hel plan
11:30 P10 Nordvästra C1, vår P11 Skäldervikens IF - Hittarps IK blå 3 X 20 Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2 Hel plan
12:00 P13 Nordvästra C2, vår P07 Hittarps IK röd - BK Landora blå 3 X 25 B Hel plan
13:00 F11 Nordvästra, vår F09 Hittarps IK - Ängelholms FF 3 X 20 F Hel plan
13:00 F9 Nordvästra B, vår F11 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF blå 3 X 15 E1 Hel plan
13:00 P14 Nordvästra B1, vår P06 Jonstorps IF FK - Hittarps IK röd 3 X 25 Kullaparken B-plan 9-manna Hel plan
13:00 P12 Nordvästra A, vår P08 Ängelholms FF gul - Hittarps IK blå 3 X 20 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1 Hel plan
13:00 P10 Nordvästra B1, vår P10 Hittarps IK gul - Vikens IK blå 3 X 20 E Hel plan
14:00 P14 Nordvästra C, vår P06 Helsingborg Östra IF svart - Hittarps IK vit 3 X 25 Bållevi A-plan 9-manna Hel plan
14:00 HJ Div.1 Skåne, vår U1 Hittarps IK - BK Olympic 2 X 45 C Hel plan
16:00 HR Div.3 Nordvästra A, vår FFF IFK Rössjöholm - Hittarps IK 2 X 45 Lärkevallen A-plan Hel plan
2020-04-27 17:00-18:15 Träning P05 Träning P05 D Hel plan
17:00-18:15 Träning P07 Träning P07 C Halv plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:00-19:30 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Halv plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Halv plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U B Halv plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 B Halv plan
18:15-19:30 Träning F06/07 Träning F06/07 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P09 Träning P09 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
18:15-19:30 Träning U2 Träning U2 C Halv plan
2020-04-28 16:00-17:00 Träning HIK+ Träning HIK+ C Hel plan
17:00-18:15 Träning F11 Träning F11 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P09 Träning P09 D Halv plan
17:15-18:30 Träning P11 Träning P11 B Hel plan
18:00-19:30 Träning Herr Sen Träning Herr Sen A Hel plan
18:15-19:30 Träning F05 Träning F05 D Halv plan
18:15-19:45 Träning F06/07 Träning F06/07 D Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 F Hel plan
19:00 DR Div.2 Västra, vår Dam Sen Hittarps IK/Hittarps IK FF - Kullabygdens DFF (9m) 2 X 45 C Hel plan
19:00 P13 Nordvästra A, vår P07 Hittarps IK svart - Åstorps FF vit 3 X 25 B Hel plan
19:30-21:00 Träning Dam Sen Träning Dam Sen A Hel plan
20:00-21:00 Träning Old Boys Träning Old Boys D Halv plan
2020-04-29 17:00-18:15 Träning F09 Träning F09 D Halv plan
17:00-18:15 Träning F10 Träning F10 D Halv plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 E Hel plan
17:00-18:15 Träning P12 Träning P12 F Hel plan
18:15-19:30 Träning Dam U Träning Dam U C Halv plan
18:15-19:30 Träning F08 Träning F08 D Halv plan
18:15-19:30 Träning P06 Träning P06 B Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 E Hel plan
18:15-19:30 Träning P08 Träning P08 F Hel plan
18:15-19:30 Träning U1 Träning U1 C Halv plan
19:30-21:00 Träning FFF Träning FFF B Halv plan
19:30-21:00 Träning P05 Träning P05 C Hel plan
2019 © Efkon AB - All rights reserved.
Loading